Соціальний проєкт "Scholarship в Україні"

В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" стартував новий VII конкурс для здобувачів вищої освіти.
У VІІ конкурсі надається 4 гранти з призовим фондом 84 000 грн. Гранти освітяни можуть використати на: сплату навчання в навчальному закладі або будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти 1-5 курсів (в т.ч. і магістри), незважаючи на фаховий напрямок навчання. Переможці (а їх буде четверо) отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн кожен, а студенти, які займуть 2гі та 3ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.
Для участі у проєкті необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем організаторами та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках проєкту грантонадавачів:
І грант -  з теми “Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування", подавати заявку на сторінці;
ІІ грант - з теми “Нове авто VS б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу“ , заявки подавати на сторінці;
ІІІ грант -  з теми “Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?” -  умови на сторінці грантонадавача (готову роботу направляти на поштову скриньку grant@aweb.ua);
IV грант - з теми “Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету” - умови на сторінці грантонадавача.

Готові роботи приймаються до 5 липня.
Прес-конференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням;

Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту.

Грицаєнко Анастасія - координатор міжнародних проєктів і програм ОНПУ
тел. (048) 705-84-39
vmz@opu.uа