Інженерія розумних електротехнічних систем

ID: 50793
Галузь знань 
14 Електрична інженерія
Спеціальність 
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Спеціалізація 
Інженерія розумних електротехнічних систем
Форма навчання 
Очна (денна); Заочна.
Наявність акредитації 
Чому варто здобути вищу освіту за цією освітньою програмою 

Ми живемо в цікавий час, коли супергерой сучасності Ілон Маск запускає електрокар Тесла Х в космос, а в будинку кожного з нас є мінімум 5 гаджетів. Ми живемо в час, коли нікого не вражають фільми про штучний інтелект, тому що елементи штучного інтелекту вже давно навколо нас. 

Розумний будинок сам ввімкне світло, включить систему клімат-контролю та потурбується про твою безпеку. Усі добре знайомі пристрої – від кавоварки до розумного будинку, від вітряка до атомної електростанції, поруч з чисто електротехнічним обладнанням – двигуни, реле, давачі, містять ще й мікропроцесори, оперативну пам’ять, й незалежно від нас зв’язані між собою в Інтернеті. 

Системи розумних будинків та розумних міст, системи інтернету речей будуть поширюватися в нашому житті з кожним роком. Тому й виграє той, хто буде вміти програмувати і налаштовувати розумну техніку.

Завдяки цей освітній програмі Ви навчитеся не тільки спілкуватися на "ти" з електротехнікою, але і програмувати її поведінку. Ви навчитеся програмувати мікропроцесори, складати програми для комп’ютерів та мобільних пристроїв. А поки Ви будете вчитися, ваша ціна на ринку праці буде зростати й зростати.

Профіль програми

Освітні компоненти програми (план підготовки)
Обсяг програми 

240 кредитів ЄКТС, нормативний строк підготовки:

  • за денною формою навчання – 3 роки 10 місяців;
  • а заочною формою навчання – 4 роки 8 місяців.
Особі, яка успішно виконала освітню програму та пройшла атестацію (випускнику), присуджується ступінь вищої освіти, присвоюється відповідна кваліфікація та видається документ про вищу освіту.
Ступінь вищої освіти, що присуджується випускникам:
Документ про вищу освіту, що видається випускникам:
Диплом бакалавра;
Додаток до диплома бакалавра європейського зразка.
Кафедра (спеціальна), яка забезпечує виконання програми 
Гарант освітньої програми, контактна особа 
Маєвська Олена Юріївна